PARA YATIRMA/ÇEKME

 

  PARA YATIRIMLARI SÜRELERİ VE LİMİTLERİ

  BANKA HAVALESİ       2-10  DAKİKA   MİN PARA YATIRMA 100 TL

  CEPBANK                      30    DAKİKA   MİN CEPBANK YATIRMA 50 TL

  BKMEXPRESS              30    DAKİKA    MİN BKMEXPRESS PARA YATIRMA 50 TL

  ECOPAYZ GİLPAY ASTROPAY PAYKASA   1 DAKİKA MİN PARA YATIRMA 10 TL

 

Hesabıma Nasıl Yatırım Yapabilirim?

 

Yatırımlarınızı Banka Havalesi,PTT, Havale, BKMEXPRESS ,CEPBANK, Ecopayz, Astropay, Paykasa ve Gilpay ile 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

CEP BANK PARA YATIRIM HİZMETLERİ

 

İş Bankası Cebe Havale Hizmeti

Mobil bankacılık hizmetleri bakımından en gelişmiş teknoloji ve hizmetlere sahip olan İş bankası cebe havale seçeneği sunan bankalardan biridir. İş Bankası müşterilerinin diledikleri kişinin cebine havale gerçekleştirebilmeleri için internet bankacılığını kullanıyor olmaları gerekmektedir. Müşteri numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra cebine havale yapılmak istenen kişinin T.C. kimlik numarası ve telefon numarasının ilgili kısma yazılması gerekmektedir. Havale edilecek miktarda girildikten sonra müşterinin onayı sonrasında birkaç saniye içinde para transferinin gerçekleşmesi birkaç dakika sürmektedir.

Ziraat Bankası Cebe Havale Hizmeti

Ziraat bankası da cep telefonuna havale edilen paranın direkt olarak ATM’ler aracılığı ile çekilmesine imkân sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bu imkân sayesinde Ziraat Bankası müşterisi olmayanlar dahi bu olanak sayesinde bulundukları her yerden ceplerine havale alabilirler. Kısa mesaj ile yapılan bilgilendirme sonrasında istenilen Ziraat Bankası ATM’lerinden parayı çekmek mümkündür.

Garanti Bankası Cebe Para Gönderme

Cepbank uygulamasına sahip olan Garanti Bankası, müşterilerinin kısa mesaj yolu ile para ve kontör gibi ihtiyaçlarını istenilen kişinin cep telefonuna göndermelerini sağlamaktadır. Karşı tarafın T.C. kimlik numarası ve cep telefonu numarasını bilmek cebe havale için yeterli bilgilerdir. Anında ulaşan havale sonrasında mesaj ile paranın geldiği bilgisi verilmektedir. Mesajda Garanti Bankası tarafından verilen şifre ile bir hafta içinde istenilen ATM’den parayı çekmek mümkündür. Ayrıca Cepbank uygulaması cebe havale özelliği ile kartta biriken bonusları da istenilen kişiye gönderebilme imkânı bulunmaktadır. Gönderilen smsler ücretsiz almakla birlikte mobil bankacılık aracılığı ile cep telefonuna gönderilen havale için yaklaşık 1 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

 

Yapı Kredi Para Cepte Hizmeti

Cep telefonu bilgisini girerek para havale hizmetini gerçekleştiren Yapı Kredi, müşterisi olmayan kişilerinde ceplerine havale alabilmelerini sağlamaktadır. İnternet bankacılığı üzerinden birkaç adımda kolaylıkla gerçekleştirilen bu işlem için karşı tarafın bilgilerini girerek onay vermek gerekir. Havale gönderilen kişinin Yapı Kredi kartının olmasına gerek kalmadan cep telefonuna gelen şifre ile bütün banka ATM’lerinden parayı çekebilir. Bazı bankalar gönderilen parayı çekmek için bir hafta süre tanırken, Yapı Kredi de 48 saat içinde gönderilen paranın çekilmesini istemektedir. Günün istenilen saatlerinde cebe havale işlemi yapılabilirken en fazla 1000 TL’ye kadar olan havaleler SMS bankacılığı üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

İng Bank Para Mara Hizmeti

Paramara ismini verdiği cep telefonuna havale hizmeti ile istenilen kişiye para gönderebilme olanağı sunan İNG Bank, herhangi bir banka müşterisi olmayan kişilerinde cep telefonları aracılığı ile gelen havaleyi istedikleri İng Bank ATM’lerinden çekebilme imkanına sahiptirler. Kartsız para çekme özelliğini kullanarak kendine havale gelen kişiler telefonlarına gelen referans kodu ile birkaç dakikada paralarını çekebilirler. Tamamen ücretsiz olan paramara hizmeti ile para ihtiyaçlarını herhangi bir banka şubesine gerek kalmadan karşılamak mümkündür. İng Bank mobil bankacılık hizmetlerini kullanmaya başlayan her müşteri otomatik olarak paramara uygulamasına da dahil olmakta ve mobil menü üzerinden kolay bir şekilde cebe havale gerçekleştirebilmektedir. Karşılıklı İng bank müşterileri olan kişiler aralarında günlük 20.000 TL’ye kadar havale gönderebilirken, havale alacak olan kişi İng bank müşterisi değilse günlük 2000 TL’ye kadar havale alabilmektedir.

 

İlk olarak canlı destek hattımıza bağlanarak güncel banka bilgilerini istemeniz gerekmektedir.Ardından ATM, Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı ile para transferi yapabilirsiniz.

Para transferi işlemini tamamladıktan hemen sonra sitemize giriş yapıp;

Masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıklamalısınız.

Ardından banka havelesi sekmesini seçmelisiniz. Bu bölümde size 3 soru yöneltilicektir; Yatırım yaptığınız banka, yatırım miktarınız ve bonus talebiniz.

Bonus seçiniz kısmında; Bonus istemiyorum veya %100 yatırım bonusu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.(%100 Yatırım bonusu ilk yatırım yapan üyelerimiz için geçerlidir.)

PTT Bank havalesi için belirlenen yatırım limitleri sitemize minimum yatırım miktarı 10 TL maksimum yatırım miktarı ise 50.000 TL'dir.

 

Çalıştığımız Bankalar: Akbank, Finansbank, Garanti,  İş Bankası,  YKB ve Ziraat Bank

Yatırımlarınızı bu bankalar aracılığı ile 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İlk olarak canlı destek hattımıza bağlanarak güncel banka bilgilerini istemeniz gerekmektedir.Ardından ATM, Mobil Şube ve İnternet Bankacılığı ile para transferi yapabilirsiniz.

Para transferi işlemini tamamladıktan hemen sonra sitemize giriş yapıp;

Masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıklamalısınız.

Ardından banka havelesi sekmesini seçmelisiniz. Bu bölümde size 3 soru yöneltilicektir; Yatırım yaptığınız banka, yatırım miktarınız ve bonus talebiniz.

Bonus seçiniz kısmında; Bonus istemiyorum veya %100 yatırım bonusu seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.(%100 Yatırım bonusu ilk yatırım yapan üyelerimiz için geçerlidir.)

Banka havalesi için belirlenen yatırım limitleri sitemize minimum yatırım miktarı 50 TL maksimum yatırım miktarı ise 50.000 TL'dir.

 

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz'de hesap açabilir ve sitemize 7/24 kolay bir şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Ecopayz'i seçerek yatırmak istediğiniz miktarı yazıp işleminizi başlatabilirsiniz. Bu alana tıkladıktan hemen sonra sitemiz tarafından Ecopayz sayfasına yönlendirilicek, karşınıza gelen ekranda kullanıcı adı veya mail adresiniz ile birlikte şifrenizi girerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ecopayz yatırımları sisteme anında yansımaktadır.

Ecopayz için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 TL maksimum yatırım miktarı: 20.000 TL'dir.

 

Astropay kart maksimum 2 dakika içerisinde ödeme yapmanızı sağlayan sanal ön ödemeli bir 16 haneli bir koddur.

Resmi satıcılardan astropay kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Astropay'i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Astropay para yatırma ekranında sizden kart numaranız, kartınıza ait son kullanma tarihi, kartınıza ait güvenlik(CVV) numarasını ve yatırmak istediğihiz tutar sorulmaktadır.

Bu bilgileri Astropay satıcısından düzgün bir şekilde aldığınızdan emin olunuz.

Astropay için belirlenen minimum yatırım miktarı 10$ olmakla beraber maksimum yatırım limiti bulunmamaktadır.

 

Gilpay kart maksimum 2 dakika içerisinde ödeme yapmanızı sağlayan sanal ön ödemeli bir 16 haneli bir koddur.

Resmi satıcılardan gilpay kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Gilpay'i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Astropay para yatırma ekranında sizden kart numaranız, yatırılan tutar ve para birimi sorulmaktadır.

Bu bilgileri Gilpay satıcısından düzgün bir şekilde aldığınızdan emin olunuz.

Gilpay için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 TL olmakla beraber maksimum yatırım limiti 1000 TL'dir.

 

 

Paykasa 16 haneden oluşan ön ödemeli sanal kartlardan birtanesidir.

Sitemize Paykasa ile anında ödeme yapabilirsiniz. Resmi satıcılardan Paykasa kodunuzu satın aldıktan sonra masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan Para Yatır butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para yatır linkine tıkladıktan sonra Astropay'i seçip sizden istenen bilgileri düzgün ve dikkatli şekilde doldurmanız durumunda ödemeniz anında hesabınıza geçecektir.

Paykasa para yatırma ekranında sizden kart numaranız ve yatırmak istediğiniz tutar sorulmaktadır.

Paykasa için belirlenen minimum yatırım miktarı 10 € olmakla beraber maksimum yatırım limiti bulunmamaktadır.

 

Not: Paykasa kart satın almak için Resmi Reseller Bayisi olan https://paykasakartsatis.org adresinden güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

 

Para Çekme

 

PARA ÇEKME SÜRELERİ   VE LİMİTLERİ

PARA ÇEKİMLERİ BANKA MESAİ SAATLERİNDE VERİLDİĞİNDE ÖDEMELER MAX 30 DAKİKA  ÖDENİR.

PARA ÇEKİMLERİ BANKA MESAİ SAATLERİ DIŞINDA VERİLİRSE BANKA MESAİ SAATLERİNDE ÖDENİR..

MİN PARA ÇEKME   200 TL

 

ECOPAYZ ,GİLPAY           1 DAKİKA    MİN PARA ÇEKME     10 

 

Hesabımdan Nasıl Para Çekebilirim?

Çekimlerinizi Banka Havalesi, Ecopayz ve Gilpay olarak 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Havalesi ile Para Çekme

Bilgilerim kısmından banka hesabım bölümünü tıklayarak karşınıza açılan yerde sizden istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Banka havelesini tıklayınız.

Bu alanda sizden sadece çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 300 TL çekim yapmak istiyorsanız 300.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 10 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Banka havalesi için belirlenen minimum çekim miktarı 200 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 5000 TL'dir. Banka havalesi için belirlenen çekim miktarı VİP üyelerimiz için farklılık göstermektedir.

 

Ecopayz ile Para Çekme

Ecopayz ile çekim yapabilmek için sitemize en az bir kere Ecopayz ile yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz sayfasında hesap açabilir ve 7/24 rahat bir şekilde çekim yapabilirsiniz.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Ecopayz'i tıklayınız.

Bu alanda sizden EcoCard numaranız ve çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 100 TL çekim yapmak istiyorsanız 100.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 1 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Ecopayz için belirlenen minimum çekim miktarı 100 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 5000 TL'dir.

 

Gilpay ile Para Çekme

Gilpay ile çekim yapabilmek için sitemize en az bir kere Gilpay ile yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

Bir bankada hesap açar gibi aynı şekilde Ecopayz sayfasında hesap açabilir ve 7/24 rahat bir şekilde çekim yapabilirsiniz.

Sonrasında masaüstü versiyonda sağ üst köşede bulunan bilgilerim butonuna butonunu tıklayıp, mobil versiyonda logomuzun yanında bulunan profil kısmına tıklayıp açılan pencerede para çekme linkine tıkladıktan sonra Gilpay'i tıklayınız.

Bu alanda sizden Gilpay kart numaranızı ve çekim yapmak istediğiniz miktar istenmektedir. Örnek olarak 100 TL çekim yapmak istiyorsanız 100.00 olarak yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra bakiyeniz 1 dakika içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.

Gilpay için belirlenen minimum çekim miktarı 300 TL olmakla beraber maksimum çekim limiti 20.000 TL'dir.

 

ÖNEMLİ UYARI!:
1-Para çekim sırasında bekleyen açıkta bulunan kuponlarınız bulunmaması gerekmektedir aksi taktirde çekim işleminiz iptal edilecektir.
2-Yatırımınızdan sonra çekim işlemi yapabilmeniz için yatırımınızın üzerinden 2 saat geçmesi gerekmektedir daha sonra çekim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

360bahis ailesi olarak oyunlarınızda bol şans dileriz!

 

BAHİS KUPONUM 0
TEKLİ KUPON
KOMBİNE KUPON
BAHİS TUTARI:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSİMUM KAZANÇ:
0.00 TRY